Nakon poraza od Portugalije 4:2, novi selektor Ljubiša Tumbaković priredio je brojna iznenađenja u sastavu našeg tima.

SASTAVI

Stadion: Žozi Bartel. Sudija: Orel Grinfeld. LUKSEMBURG: Moris, Žerson, Šano, Karlson, Rodrigez, O.Til, Bareiro Martins, Jans, V.Til, Sinani, Devil. SRBIJA: Dmitrović, Rukavina, Spajić, Maksimović, Kolarov, Lukić, Milivojević, Katai, Milinković-Savić, Ljajić, Mitrović.

TOK MEČA:

6. minut - Prva šansa za Srbiju. Rukavina je centrirao, a Mitrović je pokušao. Lopta je otišla pored gola.

3. minut - Lopta je uglavnom u nogama naših igrača, koji imaju lepu podršku sa tribina.

20:45 - 1. minut - Utakmica je počela.

20:43 - Završeno je intoniranje himne Republike Srbije. Navijači Srbije su ispunili tribine stadiona Žozi Bartel.

20:37 - Meču prisustvuje i premijerka Srbije Ana Brnabić, koja je specijalni gost premijera Luksemburga.