TRENUTNO SRBIJA - SAD 32:7

Hala: Donguan.Sudije: Maranjo (Brazil), Ju (Kineski Tajpeh), Kastiljo (Španija) SRBIJA: Simonović, Bogdanović, Bjelica, Lučić, Raduljica, Birčević, Jokić, Milutinov, Micić, Gudurić, Jović, Marjanović. Selektor: Aleksandar Đorđević. SAD: Vajt, Mičel, Heris, Smart, Barns, Braun, Tejtum, Plamli, Tarner, Lopez, Midlton, Voker. Selektor: Greg Popović

PRVA ČETVRTINA:

10. minut - Kakva trojka Bjelice - 32:7. Kraj prva četvrtine! 10. minut - Druga trojka za Micića - 29:7. 9. minut - Midlton je prekinuo seriju Srbije - 26:7. 8. minut - Nova trojka, ovoga puta Jović - 26:5!5. minut - Lučić je pogodio sva tri slobodna bacanja - 17:5! 5. minut - BOGDANOVIĆ! Četiri od četiri za tri za 14:5!4. minut - Voker je uzvratio sa distance, a Srbija je u napadu lako izgubila loptu. 3. minut - Nova trojka Bogdana - 8:2! Pa još jedna, Ameri moraju da traže tajm-aut. 2. minut - Bogdan cepa mrežicu sa distance, prva trojka na meču - 5:2. 1. minut - Srbija je imala prvi napad, ali smo suviše lako izgubili loptu. Sa druge strane Tarner je bio precizan - 0:2. Uzvratio je Milutinov zakucavanjem na dodavanje Bogdanovića. 1. minut - Utakmica je počela!