Pobjednički tim predvodio je Kori Volden sa 13 poena, Nemanja Gordić je imao 12, a Mozli i Janković devet poena.

U poraženom sastavu bolji od ostalih bio je Filip Čović sa 14 poena, koji je u posljednjem minutu bio i tragičar "crveno-bijelih".

Partizan sada ima skor od pet pobjeda i dva poraza, dok je Zvezda na 4/3.

Oba tima mučila su se na startu meča sa procentima. Sudije su svirale gotovo svaki kontakt i u prvoj četvrtini smo više gledali slobodna bacanja nego košarku.

U završnici Partizan je uspio da napravi razliku i da na kratku pauzu ode sa sedam poena prednosti, 26:19.

Zvezda je dobro krenula drugu dionicu, međutim "crno-bijeli" su imali odgovor i serijom došli do dvocifrene prednosti.

U posljednjim minutima prvog poluvremena Partizan je došao do maksimalnih +14 (43:29), ali "crveno-bijeli" su pronašli ritam i smanjili zaostatak na svega šest poena, (43:37).