Heroj domaće ekipe bio je Daiki Kamada, koji je postigao het-trik i tako slomio rivala.

Četvrti pogodak djelo je srpskog reprezentativca Filipa Kostića.

Ajntraht je od samog starta krenuo agresivno, a sjajni Japanac je sa odbranom i golmanom Cicanom Stankovićem radio šta je htio i već u 53. postigao het-trik.

Kostić je pogodio u 56. minutu na asistenciju Andre Silve.

Konačan rezultat postavio je Hvang Hi-čan, koji je bio neumoljiv sa bijele tačke u 84. minutu.

Pobjedu je ostvarila i ekipa Hetafea, koja je pobijedila Ajaks, prošlogodišnju senzaciju u Ligi šampiona, rezultatom 2:0.

Jedini pogodak postigao je Dejverson u 38. minutu, na dodavanje Oliveire.

Gosti iz Amsterdama odigrali su katastrofan meč. Ekipa, koju kao kapiten predvodi Dušan Tadić, nije uspjela da šutne ka golu tima iz predgrađa Madrida sve do posljednjih desetak minuta.

Da stvar bude gora po "kopljanike", Kenedi je pogodio u nadoknadi vremena i postavio konačan rezultat.

Mančester junajted nije uspio da savlada Klub Briž na gostovanju, a meč je završen rezultatom 1:1.

Domaći su poveli preko Denisa u 15. minutu. Interesantno, asistirao mu je golman Simon Minjole i to je prvi put još od 2015. da je jedan golman u Ligi Evrope zabilježio završno dodavanje.

Tom golu svakako je kumovala i očajna reakcija štopera i Romera, koji nisu imali dobru komunikaciju.

Crveni đavoli nisu mnogo čekali na izjednačenje, pošto je u 36. minutu gol postigao Entoni Marsijal.

Emanuel Denis je mogao da dođe bar do još jednog pogotka, ali je bio neprecizan u 50, odnosno 78. minutu.