Stara dama očuvala je maksimalan učinak, pošto je i drugi put ove sezone savladala Zenit. Ovog puta bilo znatno ubjedljivije, mada su Rusi uspjeli dugo da drže 1:1. Junak je bio Paulo Dibala koji je postigao prva dva gola, za 1:0 u 11. i u 58. minutu sa penala za 2:1. Izjednačujući gol postigao je Bonući, pošto je zatresao sopstvenu mrežu u 26. minutu.

Kijeza je u 74. minutu povisio na 3:1, a Morata je, na asistenciju Dibale u 82. minutu zatvorio seriju golova Juventusa. Azmun je u drugom minutu nadoknade postavio konačan rezultat. Juventus je sa 12 bodova prvi na tabeli Grupe H, ispred Čelsija sa devet, Zenita sa tri i Malmea bez bodova.

Kristijano Ronaldo ostaće zapamćen kod igrača i navijača Atalante. Poslije pobjedonosnog gola na Old Trafordu, sa da je sa dva gola obezbijedio bod Crvenim đavolima u Bergamu. I to oba za izjednačenje. Poslije vođstva Atalante u 12. minutu preko Iličića, Ronaldo je uzvratio u nadoknadi prvog poluvremena. A poslije drugog vođstva Atalante i gola Duana Zapate u 56. minutu Portugalac je ponovo odgovorio i ponovo u nadoknadi poluvremena. Ovog puta drugog za konačnih 2:2.

Sa ovim bodom Mančester Junajted je ostao na diobi prvog mjesta Grupe F sa sedam bodova, koliko i Viljareal koji je pobijedio Jang Bojs 2:0. Atalanta je treća sa pet i Jang Bojs je četvrti sa tri boda.

Lil je pobjedom u Sevilji 2:1 golovima Dejvida sa penala u 43. i Ikonea u 51. minutu poslije preokreta napravio potpunu pometnju u Grupi G. Sevilja je povela golom Okamposa, ali je sada posljednja sa tri boda. Lil i Volfsburg dijele drugo mjesto sa po pet, dok je Red Bul Salcburg prvi sa sedam bodova.