Košarkaši Radnika pobjedili su Student iz Mostara 68-56 u 2.kolu Lige za opstanak prvenstva Bosne i Hercegovine.Izabranici Branislava Vićentića tokom cijelog meča bili su bolji rival i zasluženo stigli do prvih bodova u doigravanju za opstanak.Student je samo u prvih 5 minuta bio ravnopravan rival,nakon čega kreće serija Radnika.Već poslije 16.minuta igre,domaći tim je imao 19 poena viška.Tek u posljednjoj četvrtini gosti su zaprijetili kada su smanjili prednost na minus 7 poena.Međutim Radnik je do kraja rutinski priveo utakmicu i upisao jako bitan trijumf.Najefikasniji u redovima Bijeljinskog tima bio je Filip Kaluđerović sa 15 poena,a značajan doprinos pobjedi dali su Kokuruš i Damjan Milošević.U redovima poražene ekipe najbolji je bio Amerikanac Dželeri Ros sa 15 koševa.Narednu utakmicu Radnik gostuje Bošnjaku u Hadžićima.